Oceń sprzedawcę 3 Wings

12345

Ocena 3.9/5 (18 głosy/ów)

Oferta na prąd dla firmy

Oferta dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

3 Wings uwzględnia  różne potrzeby klientów. Oprócz niskich cen, oferuje okresy rozliczeniowe dostosowane do Państwa potrzeb oraz osobistego doradcę, który pomoże w każdej sytuacji.

 
Oszczędna firma

Oferta skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw, które cenią wygodę albo nie są w stanie przewidzieć lub rozplanować w stałych godzinach wszelkich prac. Wybierając tą ofertę płacą Państwo za energię jednakową cenę bez względu na dzień tygodnia, czy godzinę dnia lub nocy, bez obaw realizując wszelkie nowe zadania.

 

Elastyczna firma 1

Oferta skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, dla których najważniejsza jest oszczędność. Planując zajęcia odpowiednio do godzin doby lub kiedy zapotrzebowanie na energię jest podobne w poszczególnych godzinach, można świadomie oszczędzać jeszcze więcej! Jeżeli najwięcej energii elektrycznej zużywają Państwo popołudniami i w nocy, wówczas ta oferta będzie dla Państwa odpowiednia.

 

Elastyczna Firma 2

Oferta skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, w których najważniejsza jest oszczędność. Planując zajęcia odpowiednio do godzin doby, lub kiedy zapotrzebowanie na energię jest stałe w konkretnych godzinach, można świadomie oszczędzać jeszcze więcej! Jeżeli najwięcej energii elektrycznej zużywają Państwo w godzinach między 13.00.a 15.00 oraz po 22.00, wówczas ta oferta będzie dla Państwa odpowiednia.

 

Oferta dla korporacji

Jest to oferta sprzedaży energii umożliwiająca Państwu zakup energii po cenach niższych niż w cenniku aktualnego sprzedawcy z gwarancją stałej ceny nawet do końca 2016 roku. 3 Wings przygotuje indywidualną propozycję dopasowaną do Państwa potrzeb oraz doradzi jak obniżyć koszty za energię elektryczną.